DRUŻYNA NA MEDAL PDF Drukuj Email

9 maja 2018 roku na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 9 w Mielcu został rozegrany finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowany przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.
Do rywalizacji o mistrzostwo stanęły drużyny z czterech szkół z powiatu mieleckiego: SP w Padwi Narodowej, SP 7 w Mielcu, SP w Wadowicach Górnych i Zespół Szkół w Chorzelowie. W wyniku zaciekłej, sportowej rywalizacji reprezentantki naszej szkoły wywalczyły II miejsce pokonując drużynę z SP nr 7 w Mielcu - 4:1, remisując z drużyną z Wadowic Górnych 1:1 i niestety ulegając zwycięskiej reprezentacji z Padwi Narodowej 0:1. Jest to nasz największy sukces w tej dyscyplinie w historii Zespołu Szkół w Chorzelowie..
Skład drużyny: Julia Totoń – kapitan, Wiktoria Kania, Kamilla Totoń, Karolina Trela, Aleksandra Skoroś, Paulina Płaza, Iga Leśniak, Oliwia Kapinos oraz Roksana Leśniak.

Opiekun p. Iwona Stępień.

I.S