E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Czytamy ze Słodziakami PDF Drukuj Email
W listopadzie i grudniu 2018 r. uczniowie klas I - III naszej szkoły realizowali projekt edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Celem projektu było budowanie nawyku codziennego czytania. Dzieci potwierdzały codzienne, domowe czytanie, zbierając podpisy rodziców na drzewku ze Słodziakami. Mogły czytać rodzicom na głos lub słuchać opowiadań czytanych przez rodziców co najmniej 10 minut dziennie przez kolejne 21 dni.
Więcej…
 
Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email
Tradycyjnie jak co roku rodzice, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Chorzelowie zaangażowali się w organizację Kiermaszu Świątecznego. 6 grudnia wszyscy uczniowie naszej szkoły ozdabiali pierniki, które dostarczyła do każdej klasy Rada Rodziców. 9 grudnia ozdoby świąteczne - choinki, bombki, stroiki, pierniki i wiele, wiele innych przygotowanych na ten cel przez uczniów, rodziców i nauczycieli, zostały wystawione w sali chorzelowskiego Domu Kultury.
Więcej…
 
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA PDF Drukuj Email
Już po raz trzeci Szkolne Koło Wolontariatu obchodziło 5 grudnia swoje święto - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym dniu na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty, z których można  było oderwać sobie karteczkę z dobrym słowem. Każdy mógł  zabrać ze sobą odrobinę szczęścia lub pozytywnego myślenia.
Więcej…
 
Świąteczne pierniki w szkolnej świetlicy PDF Drukuj Email
W dniu 28 listopada 2018 r. dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną wraz z nauczycielami – panią Anią Staroń, Henryką Kardyś oraz Justyną Budak piekły pierniczki na kiermasz świąteczny. Najpierw przygotowały stanowiska pracy, poznały składniki i przepis na ciasteczka, po czym po umyciu rączek i ubraniu fartuszków zabrały się do pracy.
Więcej…
 
Mikołajki klas 0 - III PDF Drukuj Email

Jak polska tradycja każe 6 grudnia odwiedził naszą szkołę w towarzystwie śnieżynek Święty Mikołaj. Klasy 0 - III wspólnie przywitały zacnego gościa w szkolnej świetlicy. Wszystkie dzieci założyły w tym dniu czerwone akcenty i emblematy mikołajkowe - czapki, rogi renifera, mikołajkowe akcesoria.

Więcej…
 
Konsultacje dla rodziców PDF Drukuj Email
W dniu 11 grudnia 2018 roku w godz. 17.00 - 18.00 zapraszamy rodziców na konsultacje.
 
Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email
 
Andrzejki w piatych klasach PDF Drukuj Email
Andrzejki klas V b i V c
By tradycji stało się zadość 30 listopada 2018 r. sale klasy 5b i 5c zamieniły się w  andrzejkowe sale wróżb. Była to doskonała okazja, aby powrócić do tradycji i obrzędów ludowych. Uczniowie stali się wróżbitami przepowiadającymi przyszłość.
Więcej…
 
W fabryce bombek PDF Drukuj Email
Nawiązując do tematyki zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 5b i 5c wraz z opiekunami p.Justyną Budak, p. Lidią Kutrybała i p. Marią Zięcina odwiedzili Fabrykę i Muzeum Bombek Choinkowych w Nowej Dębie. W muzeum uczniowie mogli podziwiać setki unikatowych eksponatów bombek z różnych krajów muzeum również znajdują się wystawy choinek i dekoracji świątecznych przedstawiające różne stale np. styl francuski, styl norweski, amerykański, wiktoriański.
Więcej…
 
Kolejne sukcesy naszych sportowców! PDF Drukuj Email
28 Listopada w naszej szkole odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Udział w zawodach wzięły szkoły z Woli Mieleckiej, Trześni i Chorzelowa. Po bardzo zaciętych meczach pierwsze miejsce zarówno w drużynie dziewcząt jak i chłopców zajęła drużyna gospodarzy SP Chorzelów wygrywając wszystkie swoje mecze!!!
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 76
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości