E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM PDF Drukuj Email

Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.   Już od samego rana uczniowie klas I-III nasłuchiwali , czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które  specjalnie dla Niego przygotowały. Po wysłuchaniu części artystycznej Mikołaj wręczył każdemu uczniowi prezenty przygotowane przy pomocy rodziców. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze   Dzieci bardzo przeżyły spotkanie ze Św. Mikołajem, był to dzień pełen pozytywnych przeżyć  i emocji.


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości