E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie ze szczypiornistami klubu Stal Mielec PDF Drukuj Email

20 listopada 2017 r. mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć w murach naszej szkoły zawodników klubu SPR Stal Mielec. Uczniowie V i VI klasy wzięli udział w pokazowej lekcji wf-u prowadzonej przez zawodowców. Tradycyjnie zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki, a następnie poprzez ćwiczenia techniczne z piłkami dotarliśmy do najatrakcyjniejszego punktu zajęć czyli do meczów, w których czynny udział wzięli zaproszeni zawodnicy. Możliwość zagrania z profesjonalistami sprawiła dzieciom ogromną frajdę i z pewnością te przeżycia na długo zapiszą się w ich pamięci. Po zakończonej lekcji zawodnicy przeprowadzili mały konkurs dotyczący przepisów gry w piłkę ręczną. Nagrodami za prawidłowe odpowiedzi były pamiątkowe koszulki. Każdy z uczniów otrzymał również ulotki zachęcające do udziału w treningach piłki ręcznej. Po zajęciach był czas na zdobycie autografów i zrobienie pamiątkowych zdjęć z zawodnikami.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości