E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Pierwszoklasiści  ze Szkoły Podstawowej w Chorzelowie są już pełnoprawnymi uczniami PDF Drukuj Email

24 października, we wtorkowe popołudnie w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Chorzelowie odbyło się Uroczyste Pasowanie na Ucznia.
W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć zaproszonych gości: Józefa Piątka - Wójta Gminy Mielec, Mirosławy Wydro – dyrektora szkoły, Aleksandry Drozdowskiej
i Dariusza Marek wicedyrektorów szkoły oraz  rodziców i dziadków najmłodszych uczniów.
Dzieci przed przystąpieniem do ślubowania musiały przekonać „groźnego” władcę królestwa Szkołolandii, że zasługują na zaszczytne miano ucznia. Musiały wykazać się swoimi umiejętnościami recytacji, śpiewu i tańca. Następnie wszyscy przenieśli się do Krainy Ruchu Drogowego, w której dzieci udowodniły, że znają zasady ruchu drogowego. Na koniec pierwszoklasiści pokazali wszystkim, że dużo wiedzą o Polsce, znają symbole narodowe oraz zasady grzeczności. Król Ołówkos zadecydował, że egzamin na ucznia został zdany na szóstkę i mali uczniowie mogą przystąpić do uroczystego ślubowania. Dzieci ślubowały na sztandar,
a następnie przyrzeczenie złożyli rodzice. Obiecali, że zawsze będą wspierać swoje dzieci
i cieszyć się ich dzieciństwem. P. Wójt położył pierwszoklasistom na ramieniu ołówek. To był symboliczny gest wpisania ich w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Chorzelowie. P. Dyrektor wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy. Rodzice, bardzo dumni ze swoich dzieci, obdarowali ich upominkami.
Wójt Gminy Mielec Józef Piątek wraz z dyrektorem szkoły Mirosławą Wydro życzyli najmłodszym uczniom sukcesów w nauce, a rodzicom radości i dumy ze swoich pociech.


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości