E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
LEKCJA MUZYKI PDF Drukuj Email

Od dawna wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje, spełnia wiele ważnych funkcji wpływających na rozwój dziecka.
Jednym słowem zarówno ze słuchania jak i z tworzenia muzyki wynikają same korzyści dla dziecka, dlatego też w naszej szkole 27 września dzieci z klas I-III uczestniczyły w lekcji muzyki. Lekcję poprowadzili dla nas studenci muzycznej uczelni. Zaprezentowali nam tanga kompozytora argentyńskiego  Astora Piazzolli. Mieliśmy też możliwość poznania instrumentów smyczkowych skrzypiec  i kontrabasu -zapoznać się z ich budową i brzmieniem. Lekcja dostarczyła nam wielu estetycznych wrażeń.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości