E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Spotkanie z policjantem PDF Drukuj Email

13 września uczniów klas I-III odwiedziła pani policjant. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali pogadanki o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, chodnikach, przejściach dla pieszych. Przestrzegała przed spotkaniami z nieznajomymi, mówiła o zasadach poruszania się rowerami i obowiązku jazdy w kaskach. Przypomniała dzieciom podstawowe znaki drogowe i numery alarmowe telefonów. Przypomniała też o znaczeniu znaczków odblaskowych dla bezpiecznego poruszania się w ciemności. Na koniec dzieci zadawały pytania i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości