E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Integracja klas gimnazjalnych PDF Drukuj Email

26 września 2017 r. uczniowie klas gimnazjalnych wybrali się na wspólną wycieczkę do Zatoru. Na początku roku szkolnego postawiliśmy na jeszcze większe zintegrowanie ostatnich czterech klas gimnazjum w Chorzelowie. Celem naszej podróży był największy w Polsce park rozrywki – Energylandia. We wspólnym wyjeździe uczestniczyło 74 uczniów pod czujnym okiem opiekunów: p. Iwony Stępień, p. Elżbiety Głodzik, p. Małgorzaty Aleksandrowicz, p. Elżbiety Pieróg i p. Mariusza Woźniaka. Piękna pogoda, doborowe towarzystwo i wspaniała zabawa spowodowały iż nasza wycieczka była cudowną, wspólną przygodą.

 
    I.S
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości