E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

W niedzielne popołudnie 24 września na stadionie w Podleszanach odbył się III Turniej Piłki Nożnej „Podleszany 2017”, którego organizatorem był klub piłkarski LKS Podleszany.

Do udziału w turnieju zgłosiło się sześć szkół podstawowych: z Podleszan, Rzędzianowic, Woli Mieleckiej, Chorzelowa, Książnic
i Rydzowa.

        Rozgrywki piłkarskie były prowadzone w dwóch grupach. Naszymi rywalami w grupie były szkoły z Książnic i Rydzowa. Pierwsze miejsce w grupie dało nam awans do półfinału, gdzie zmierzyliśmy się  z reprezentacją szkoły podstawowej z Rzędzianowic. Wygrana 9:0  zapewniła nam udział w meczu finałowym, który rozegraliśmy z gospodarzami turnieju. Niestety nie udało nam się pokonać drużyny z Podleszan (1:4) i tym samym zajęliśmy

II miejsce w turnieju.

        Uczniowie odebrali srebrne medale i puchar z rąk Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka. Dodatkową nagrodą były nagrody rzeczowe dla zawodników i szkoły. Oprócz klasyfikacji drużynowej zostały również przyznane nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant naszej szkoły  – Kamil Głaz. Nagrody dla najlepszego bramkarza i króla strzelców powędrowały do reprezentantów drużyny gospodarzy.

        Naszych reprezentantów do turnieju przygotowywał p. Mariusz Woźniak a opiekę nad uczniami podczas turnieju sprawowała p. Iwona Stępień.

 Skład drużyny: Kamil Głaz, Kacper Kłoda, Jakub Kłoda, Bartosz Sosiński, Jakub Korczewski, Jakub Piątek, Dawid Piechota, Łukasz Mróz, Michał Dąbrowski, Karol Surowiec, Konrad Trojnacki.

 

                                                                                                                                  I.S

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości