„Ognia blask …” ognisko klas drugich PDF Drukuj Email

W środę 16 września 2015 r. uczniowie klas II „a” i II „b” wraz z opiekunami p. Elżbietą Babulą , p. Lidią Kutrybałą oraz p. Bernadettą Łaz wybrali się na wspólne ognisko integracyjne, które odbyło się na terenie leśniczówki Koła Łowieckiego Diana.
Wspaniała pogoda, świeże powietrze i niesamowita atmosfera wprawiły wszystkich uczestników w doskonały humor. Miło spędziliśmy czas, grając w różne gry zespołowe
i piekąc kiełbaski na ognisku. Po trzech godzinach wyśmienitej zabawy wszyscy w pogodnych nastrojach wróciliśmy do szkoły. Mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć taki wyjazd za rok a może jeszcze w czerwcu ?

Justyna Krupa ( Kl. II „a” )