WYCIECZKA NA MAZURY PDF Drukuj Email

W dniach 09 - 11.06 2014r klasa II c wraz z Kołem Historycznym  udała się na wycieczkę w Krainę Tysiąca Jezior. Pierwszego dnia wycieczkowicze przeżyli niesamowite chwile w Parku Wodnym "Tropikalna", który znajduje się w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Uczniowie tego samego dnia spędzili również wspaniały wieczór w mieście, podziwiając na przystani piękny zachód słońca.Kolejną atrakcją był rejs statkiem po jeziorach mazurskich, a w tym po największym polskim jeziorze - Śniardwy. Następnego dnia również wiele się działo. Zwiedzano Wieżę Ciśnień w Giżycku, „Wilczy Szaniec „- dawną siedzibę Adolfa Hitlera oraz twierdzę Boyen. Kolejnym etapem zwiedzania było Mrągowo, gdzie podziwiano piękne krajobrazy oraz tamtejszy amfiteatr. Wycieczka udała się wspaniale, a nad jej bezpieczeństwem cały czas czuwały panie: pani Sylwia Graniczka i pani Marta Grzelak. Z czystym sumieniem można polecić każdej klasie wyjazd na Mazury!
Oliwia Rajca
galeria zdjęć