Konkurs plastyczny „Kolory Wolności” PDF Drukuj Email

Uczennice Szkoły Podstawowej w Chorzelowie: Julita Mieszkowicz z kl. 4, Klaudia Dzióbek z kl. 5, Anna Szumacher z kl. 6 wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Kolory Wolności” organizowanym przez Kancelarię Sejmu RP.
Celem konkursu było zainteresowanie uczniów zagadnieniami związanymi z wydarzeniami z przed 25 lat - przełomowymi wyborami do Sejmu 1989r.
Spośród 3 353 prac z całej Polski praca naszej uczennicy Julity Mieszkowicz została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej w Kancelarii Sejmu RP. W Galerii zaprezentowano 60 wyróżnionych prac uczniów. Prace zostały przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Lasek.