Mikołajki w kl. III a PDF Drukuj Email

Grudzień to szczególny miesiąc. Każdy z nas nie może się już doczekać świąt, tych  magicznych chwil spędzonych wraz z bliskimi przy suto zastawionym stole i migającej choince,  pod którą  czekają przygotowane prezenty. Ale to dopiero przed nami. My pierwszy przedsmak świąt poczuliśmy 6 grudnia – w mikołajki, które można obchodzić na wiele różnych sposobów- od znajdowania prezentów pod poduszką, wzajemne obdarowywanie się upominkami czy poprzez udział w różnych imprezach. Nasi rodzice zadbali o to, aby ten dzień na długo pozostał  niezapomniany, gdyż zafundowali nam wyjazd na kręgle , w myśl zasady, że ruch jest dobry na wszystko. Poznawszy zasady gry, podzieleni na 3 zespoły, walczyliśmy o palmę pierwszeństwa. Każdy starał się zdobyć jak najwięcej punktów, mimo że dla niektórych była to pierwsza przygoda z kręglami. Słowa uznania za umiejętności i zdobycie wielu punktów należą się  Karolinie Gule(I miejsce), Patrykowi Skorosiowi ( II miejsce) oraz naszej wychowawczyni i Dawidowi Sobowskiemu ( III miejsce). Dziękujemy również sponsorom za poczęstunek, który wzmacniał podczas zmagań nasze nadwątlone siły.
galeria zdjęć