Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

Dzień dziecka w Szkole Podstawowej w Chorzelowie jak co roku był pełen atrakcji . Zabawa zorganizowana została na szkolnym boisku, placu zabaw i szkolnej hali sportowej. Było cos dla mniejszych i nieco starszych uczniów. Młodsi uczniowie rywalizowali między sobą podczas świetnie zorganizowanych gier i zabaw ruchowych gdzie mogli miedzy innymi pościgać się w workach czy przeciągać linę pomiędzy klasami. Starsi uczniowie rozegrali turniej między klasowy w siatkówkę a na koniec mogli się zmierzyć z reprezentacją nauczycieli !! Mecz zakończył się remisem 1-1 w setach. Po rozgrywkach sportowych przyszedł czas na rywalizację w kalamburach oraz świetnie przygotowanym kole fortuny; śmiechu i radości było co nie miara ! Każdy z uczniów otrzymał lody oraz poczęstunek od rady rodziców.

Na szkolnym placu pojawiła się również miejscowa straż pożarna  - uczniowie mogli z bliska zobaczyć wóz strażacki oraz schłodzić się wodą laną przez strażaków za bardzo im dziękujemy. Przez cały dzień najmłodsi mogli korzystać z dmuchańca który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Rozstrzygnięty został również konkurs na plakat o tematyce zdrowotnej, wszystkim uczestnikom tego konkursu gratulujemy!!  Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom tego wspaniałego Dnia. Do zobaczenia za rok !!