E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Z EKOLOGIĄ NA TY” w klasie 3a PDF Drukuj Email
Miesiąc kwiecień upłynął w klasie 3a pod hasłem: „Bądź EKO”. Trzecioklasiści przez cały miesiąc wykonali szereg zadań ekologicznych związanych z ochroną naszego środowiska.
Uczniowie założyli hodowlę fasoli i przez dwa tygodnie prowadzili obserwację jej wzrostu. Sadzonki pięknie wyrosły i zostaną wkrótce przesadzone na grządki w przydomowych ogródkach.

W czasie zajęć plastyczno-technicznych uczniowie wykonali plakaty na temat - „Chroń naszą planetę” oraz prace plastyczne, które wzięły udział w międzynarodowym konkursie ekologicznym - „Chroń środowisko - pokoloruj marzenie”.

Uczniowie dowiedzieli się, jak praktycznie wykorzystać surowce wtórne i podczas zajęć technicznych wykonali zabawki, kukiełki, makiety, domki, organizery na biurko i inne ciekawe projekty z niepotrzebnych kartonów, zakrętek, plastikowych butelek, pojemników.

Podczas zajęć przyrodniczych opracowali mapy myśli, w których zaprezentowali swoją wiedzę na temat parków narodowych w naszym kraju.

Trzecioklasiści aktywnie uczestniczą w szkolnych akcjach charytatywno-ekologicznych – zbiórka zakrętek, makulatury, zużytych baterii i poprzez takie działania uczą się na co dzień jak dbać o naszą planetę i najbliższe środowisko.

J.G.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości