BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?

Lekkoatleci na medal! PDF Drukuj Email
19.IX.2019 roku w Mielcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Naszą szkołę reprezentowała skromna reprezentacja dziesięciu uczniów.

- Skok w dal: Konstanty Madeja

Pomimo małej liczby zawodników nasza reprezentacja zdobyła 5 medali!!! Można powiedzieć, że co druga osoba, która stanęła do rywalizacji zdobyła medal. Nasi medaliści:
- I miejsce Bartłomiej Pieróg w rzucie dyskiem
- I miejsce Maja Chlebowska w skoku wzwyż
- III miejsce Julia Piotrowska w rzucie dyskiem
- III miejsce Michał Dąbrowski w rzucie oszczepem
- III miejsce Jakub Korczewski w skoku wzwyż

Mistrzowie powiatu czyli Bartłomiej i Maja reprezentowali Zespół Szkół w Chorzelowie podczas finału wojewódzkiego, który odbył się w Rzeszowie25 września. Bartłomiej Pieróg zajął IX miejsce poprawiając swój wynik z finału powiatowego posyłając dysk na odległość 21,36 m. Opiekunem naszych zawodników była p. Iwona Stępień.

W tym miejscu należy wspomnieć o naszej młodszej medalistce Nadii Wrażeń, która podczas Igrzysk Dzieci 16.09 2019 r. w skoku wzwyż zdobyła srebrny medal.
Wszystkim startującym gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach sportowych.