„DZIEŃ OTWARTY” SZKOŁY PDF Drukuj Email

„DZIEŃ OTWARTY” SZKOŁY

Dnia 18 lutego br. w naszym gimnazjum miał miejsce „Dzień Otwarty” zorganizowany dla przyszłych gimnazjalistów i ich rodziców.
Na spotkanie przybyli uczniowie z Chrząstowa, Trześni, Złotnik oraz szóstoklasiści z Chorzelowa.
Gospodarze spotkania przygotowali bogaty program artystyczny oraz zaprezentowali swoje osiągnięcia w realizowanych przez nich Ogólnopolskich Programach Edukacyjnych tj. Comenius - Partnerskie Projekty Szkół, „Ślady Przeszłości”, „Florek” oraz „Trzymaj Formę”.
  Część artystyczną, na którą składały się scenki teatralne, pokaz mody, występ wokalno – instrumentalny oraz step aerobik, przygotowali uczniowie Koła Historycznego, Samorządu Szkolnego, zespołu muzycznego oraz gimnazjalistki uczęszczające na zajęcia step aerobiku.
Gościem spotkania był Bartosz Ćwik - wicemistrz Polski w trialu, który pokazem swoich umiejętności wzbudził wielki aplauz wśród zgromadzonych.
Przyszli uczniowie gimnazjum mieli również okazję zwiedzić szkołę, a w świetlicy szkolnej popróbować pysznego ciasta upieczonego przez Rodziców obecnych gimnazjalistów.

zobacz galerię