Plastyczne sukcesy najmłodszych PDF Drukuj Email
W piątek 16 listopada 2018 r. uczennice naszej szkoły - Kinga Budak z kl.II (op. R.Żak) oraz Gabriela Zawisza z kl.III (op. M.Klecha) wraz z opiekunem p.Justyną Budak udały się do Szkoły Podstawowej w Rydzowie, gdzie odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród w gminnym konkursie plastycznym „Piękno mojej  Małej Ojczyzny”.

Podczas uroczystego apelu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości dziewczynki odebrały dyplomy oraz nagrody z rąk pani Agnieszki  Brzozowskiej - Dyrektor Szkoły  Podstawowej w Rydzowie. Oprócz nagród oraz miłej atmosfery na nagrodzonych i gości czekał słodki poczęstunek. Uczniów do  konkursu przygotowały Panie - Małgorzata Klecha, Renata Żak i Jolanta Gawryś, którym również przekazano uroczyste podziękowania. Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.