Dzień Świetliczaka PDF Drukuj Email
W piątek 26.10.2018 r. obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Świetliczaka. W tym dniu wszystkie dzieci ze świetlicy musialy przejść nastepujace próby: próbę wiedzy, próbę zabawy, próbę tańca oraz próbę ciszy.

Podczas próby wiedzy dzieci braly udzial w różnych zabawach, zgadywankach, z których rozwiazywaniem nie mieli żadnych problemów. Wszystkie dzieci musialy także przedstawić uklad taneczny do dowolnej piosenki – przez co przeszly próbę tańca. Nasze Świetliczki mogly także wykazać się podczas wspólnej zabawy, gdzie zasadę fair play musial znać każdy. Ostatnia próba byla próbą ciszy. Także i tu nasze zuchy wypadły wspaniale. Na koniec wspólnie spedzonego dnia wszystkie dzieci otrzymaly odznaki Świetliczaka i pamiątkowe plany lekcji. Czekała też na nich slodka niespodzianka. Wszyscy bawili się znakomicie. Nad przebiegiem zabaw i bezpieczeństwem dzieci czuwaly Panie: Ania Staroń oraz Justyna Budak.