Konsultacje dla rodziców PDF Drukuj Email
W dniu 16 października 2018 roku w godzinach 17.00 - 18.00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów naszej szkoły.

W naszej szkole w dniach 16 – 17.10.2018 r. realizowany będzie projekt „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.
W ramach projektu odbędą się warsztaty dla trzech grup uczniów (kl. V – VIII) oraz szkolenie dla nauczycieli. Aby projekt przyniósł jak najlepsze rezultaty, zapraszamy Państwa na warsztaty w dniu 16 października o godz. 17:00. Ważne jest, byśmy wszyscy mieli jak najszerszą wiedzę o tym ,jak pomóc dziecku bezpiecznie korzystać z Internetu oraz jak uchronić je przed niebezpieczeństwami, jakie czają się w sieci.

Jest to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Jego g
łównym celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. W ramach projektu realizowane są warsztaty z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.

Zapraszamy