E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Videokonferencja z Hiszpanią PDF Drukuj Email

Videokonferencja z Hiszpanią
W dniu 21.12.2010r. korzystając z najnowocześniejszych metod komunikacji i przekazu informacji tj. videokonferencji, uczniowie z grupy Comeniusa wraz z koordynatorami i nauczycielami wspierającymi, połączyli się wirtualnie z partnerską szkołą w Hiszpanii, Santa Coloma de Queralt, aby złożyć życzenie świąteczne i noworoczne. W imieniu dyrekcji życzenia przekazał vice dyrektor szkoły p. Dariusz Marek. Następnie nasi uczniowie złożyli życzenia w trzech językach, a potem wspólnie zaśpiewali kolędę polską i hiszpańską – „Los peces en el rio” oraz zaprezentowali dotychczasowe działania i osiągnięcia projektu „Healthy Youth – Healthy Europe” w języku angielskim. Strona hiszpańska zrewanżowała się nam równie gorącymi życzeniami i piosenką hiszpańską. Bardzo miło było znów zobaczyć naszych przyjaciół i móc z nimi choć przez chwilę skonfrontować wrażenia z projektu oraz dzielić się magią nadchodzących świąt. Nie obyło się bez trudności z łączami, jednak na szczęście przedmioty martwe okazały się w tym dniu łaskawe dla uczestników tego nietypowego spotkania i obie grupy mogły cieszyć się z realizacji kolejnego przedsięwzięcia w ramach programu Comenius.
 zobacz galerię


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości