LAUREACI GMINNEGO KONKURSU „TEATR JEDNEGO WIERSZA” PDF Drukuj Email

27. marca w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie już po raz trzynasty odbył się gminny konkurs „TEATR JEDNEGO WIERSZA”.

Data konkursu była nieprzypadkowa, ponieważ w tym dniu obchodzony jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU. Jury konkursu od aktorów wymagała dobrej emisji głosu, dykcji, wyrazistości ruchu i mimiki, zdolności analizowania i rozumienia tekstu, zdolności wywoływania i odgrywania uczuć. Naszą szkołę reprezentowało kilkunastu uczniów, którzy te umiejętności posiadają. W młodszej kategorii wiekowej nagrodę zdobyła KINGA BUDAK,  a wyróżnienia otrzymały: Zofia Paterak, Gabriela Białek i Gabriela Ciemięga. W starszej kategorii wiekowej nagrodę zdobyła MARIA BRZOZOWSKA, wyróżnienie otrzymał Adrian Ziomek.

A.K.