WYJAZD DO KINA PDF Drukuj Email

22 marca uczniowie klas I-III wybrali się do kina CINEMA 3D na film „Jaskiniowcy”. To pełna przygód animowana historia adresowana dla całej rodziny. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Jaskiniowiec imieniem Dug odkrywa, że to, za czym uganiają się jego przodkowie na malowidłach, to nie żadne dziwne stworzenie, tylko piłka. I właśnie mecz z najeźdźcami, znacznie lepiej rozwiniętymi dzięki wynalezieniu stopu miedzi z cyną, rozstrzygnie o przyszłości plemienia korzystającego od pokoleń z dobrodziejstw rajskiej doliny. Wszyscy uczniowie  bawili się wyśmienicie. Wybuchy śmiechu, oklaski i krzyki przepełniały salę. Niewiele było takich momentów, w których w sali panowała cisza. Film skończył się po prawie dwóch godzinach, które minęły jak pięć minut. W drodze powrotnej wszyscy opowiadali sobie najlepsze sceny i powtarzali najśmieszniejsze sceny. Oby było więcej takich filmów i takich wyjść.