E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Andrzejki i mikołajki w kl. IV c PDF Drukuj Email


„ Na św. Andrzeja  błyska pannom nadzieja „ – te słowa są bliskie tym , którzy wierzą w magię andrzejkowych wróżb. Nie oparli się jej uczniowie kl. IV , którzy 30.11.2017r. wzięli udział nie tylko w dyskotece andrzejkowej. Na kilka dni przed tą datą szukali informacji na temat tradycji. Wykonali gazetkę klasową i dekorację , przygotowali wróżby i potrzebne rekwizyty. Nie mogło więc w tym dniu zabraknąć słodkiego poczęstunku, cukierków z wróżbą, układania butów, przepowiadania przyszłości, poznawania imienia wybranki /wybranka serca z jabłkowej obieranki i innych niespodzianek. 6 grudnia także zostanie na długo w ich pamięci , gdyż był to dzień pełen wrażeń. Z samego rano chłopcy godnie reprezentowali klasę podczas mikołajkowych halowych rozgrywek w piłkę nożną. Co prawda przyszło im się zmierzyć z silniejszymi zespołami, ale i tak dali z siebie wszystko. Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na dekorowanie pierników. Wszyscy z ogromnym zapałem przystąpili do pracy. Pięknie ozdobione słodkości będą poczęstunkiem podczas kiermaszu świątecznego.Z niecierpliwością także oczekiwali przybycia św. Mikołaja. I nie zawiedli się. Św. Mikołaj pojawił się w naszej szkole wraz ze swoimi pomocnicami. Przemierzał szkolne korytarze , dzwonił dzwoneczkami , zaglądał do klas , aby rozdać grzecznym dzieciomprezenty i chętnie pozował do zdjęć.

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości