E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wojewódzki etap konkursu ,,Literatura i dzieci-dzień bez komputera” PDF Drukuj Email

6 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyły się przesłuchania finalistów konkursu ,,Literatura i dzieci”. W tym roku hasło przewodnie konkursu brzmiało: ,,Dzień bez komputera”. Celem konkursu było nie tylko pokazanie dzieciom alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu,  zachęcał on również do czytania książek oraz popularyzował literaturę dziecięcą. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała uczennica klasy IVa Marysia Brzozowska, która z powodzeniem przeszła eliminacje gminne i rejonowe.

 


 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości