E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
XII edycja Regionalnego Konkursu Literackiego rozstrzygnięta ! PDF Drukuj Email


      30 listopada br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tuszowie Narodowym już po raz dwunasty odbyło się uroczyste podsumowanie Regionalnego Konkursu Literackiego „ Strzeż mowy ojców, strzeż ojców wiary”. Komisja w składzie : Dorota Kwoka – poetka zrzeszona w Związku Literatów Polskich oraz Karolina Dulik – filolog, bibliotekarz oceniła nadesłane prace o charakterze religijno – patriotycznym w czterech kategoriach wiekowych – dorośli, młodzież ponadgimnazjalna, młodzież gimnazjalna, uczniowie szkół podstawowych.
  W czwartkowe popołudnie zgromadzona publiczność miała okazję nie tylko też wysłuchać wiele wzruszających strof o Ojczyźnie, miłości do niej , o wierze,  walce  za wolność , o obronie polskiej mowy, ale i docenić młodych twórców.
   Miło nam, że utwory naszych uczennic zostały dostrzeżone. W gronie laureatów znalazły się: Julia Sikora ( kl. IIa) – opiekun p. Elżbieta Babula  Joanna Barszcz ( kl.II b) – opiekun p. Lidia Kutrybała Joanna Gruszecka (kl. IIIa ) – opiekun p. Lidia Kutrybała.
Z kolei w gronie osób wyróżnionych znalazła się  Amelia Krysa ( kl. IIIa ) – opiekun p. Lidia Kutrybała.
Wszystkim osobom nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.
                                                                                
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości