E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Literatura i dzieci” PDF Drukuj Email

18.11.2017r. w SOKiS w Chorzelowie odbyły się eliminacje gminne Podkarpackiego Konkursu„Literatura i dzieci” organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Tegorocznym tematem przewodnim było hasło: „Dzień bez komputera” . Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VII. Najlepszymirecytatorami okazali się: Gabriela Ciemięga z kl. Ia (opiekun Renata Żak) oraz Maria Brzozowska i Adrian Ziomek z kl. IV b (opiekun Elżbieta Babula). W kategorii plastycznej nagrodę otrzymała Zofia Paterak z kl. Ia (opiekun Renata Żak). Przyznano również wyróżnienia dla Kingi Budak i Gabrieli Białek z kl. Ia (opiekun Renata Żak). Nagrodzeni uczniowie zakwalifikowali się do dalszego rejonowego etapu. Odbył się on 22.11.2017r. Na scenie przez 5 godzin zaprezentowało się blisko 100 uczestników z gmin powiatu mieleckiego i kolbuszowskiego. Tytuł Laureata i nominację do kolejnego etapu do Rzeszowa w kategorii recytacji otrzymała Maria Brzozowska z kl. IV b (opiekun Elżbieta Babula). Wszystkim nagrodzonym w obu konkursach serdecznie gratulujemy!
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości