E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
SPOTKANIE ZE SKARBNIKIEM DUCHEM KOPALNI SOLI PDF Drukuj Email

Klasy II i III A SP w dniu 9 listopada odwiedziły Kopalnię Soli w Bochni. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie kopalni i udział w zajęciach edukacyjnych „Królestwo Skarbnika”.
Zwiedzanie kopalni rozpoczęliśmy od zjazdu windą 7 pięter w dół. Później podziemną kolejką pokonaliśmy 2 km trasy solnymi korytarzami. Wyjątkową atrakcją bocheńskiej kopalni jest ekspozycja multimedialna, która pozwoliła nam przenieść się w czasie do początków kopalni i poznać jej historię. Po czasie na odpoczynek, zakupy pamiątek i zabawę na podziemnym placu zabaw spotkaliśmy się ze Skarbnikiem tajemniczą postacią, który odkrywał z nami tajemnice soli i jej zastosowanie. Wycieczka była pełna wrażeń i dużo się nauczyliśmy.

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości