E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email

11 listopada obchodziliśmy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla Polaków jest to dzień szczególny. W 1918 roku, po 123 latach niewoli mogliśmy wreszcie cieszyć się wolną Ojczyzną.
10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. W tym dniu zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby przypomnieć sobie bohaterów walk o niepodległość.
 Podczas apelu można było usłyszeć piękne pieśni patriotyczne w wykonaniu naszego szkolnego chóru m.in. ,,Warszawiankę”, ,,Rotę”  a także piosenkę ,, Ja to mam szczęście” . Uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny. Przybliżyli  społeczności szkolnej czasy rozbiorów Polski, życie Polaków w czasie zaborów, walkę o wolność i okoliczności odzyskania niepodległości.
    11 listopada w Chorzelowie odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości, w których uczestniczyły władze Gminy Mielec, delegacje poszczególnych sołectw, poczty sztandarowe jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, Dyrekcja, nauczyciele, przedstawiciele  uczniów Zespołu Szkół w Chorzelowie, oraz mieszkańcy wsi.
    Społeczność naszej szkoły uczciła rocznicę odzyskania niepodległości poprzez swoje zaangażowanie i godną postawę. 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości