E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
KOSZYKARZE NA MEDAL PDF Drukuj Email

8 i 9 listopada Zespół Szkół w Chorzelowie był gospodarzem półfinału powiatowego w koszykówce dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli bardzo dobre drugie miejsce ulęgając tylko rówieśnikom z Gimnazjum nr 2. W zawodach dziewcząt uczestniczyły drużyny: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum Tuszów Narodowy, Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Gimnazjum w Chorzelowie. Chorzelów wygrał z SP 3 14-10, wygrał z Gimnazjum Tuszów 10-0 oraz uległ Gimnazjum nr 2 8 – 12. W zawodach chłopców uczestniczyły drużyny: Gimnazjum Gawłuszowice , Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum w Chorzelowie. Chłopcy uzyskali nastepujace wyniki: wygrali z Gawłuszowicami  20 – 8 oraz przegrali z Gimnazjum nr 2 10 – 25.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom swietnego występu i zyczymy dalszych sukcesów!!!
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości