E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje- warsztaty w ramach KinoSzkoła PDF Drukuj Email

Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły biorą udział w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej KinoSzkoła- filmowe drogowskazy. W ramach programu możemy uczestniczyć w zajęciach warsztatowych oraz w projekcji filmu. W tym roku koszty dojazdu i koszty udziału w programie zostały pokryte rzez Urząd Gminy Mielcu. Program  zadebiutował filmem ,,Wojna na deski’’, który pokazuje jak pozytywny wpływ mogą mieć rówieśnicy oraz jak dzieci mogą być silne i samodzielne w rozwiązywaniu konfliktów. Uczniowie mieli okazję obserwować, jak rywalizacja może wpłynąć na relacje między dziećmi i jak sobie z nią radzą bohaterowie filmu.
                                                                                                                      E. Babula

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości