E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
WYCIECZKA DO LASU PDF Drukuj Email

Ważnym elementem rozwoju dziecka jest kontakt z naturą. Intensywnie rozwijające się fizycznie i psychicznie dziecko w wieku przedszkolnym jest ciekawe świata. Chce badać, poznawać, odkrywać i poszukiwać, a do takich działań najlepsza jest duża przestrzeń, którą stwarza środowisko przyrodnicze.
Klasy trzecie w dniu 28 września udały się do lasu, aby dotykać, czuć, słuchać przyrody. Przypomnieliśmy sobie co wiemy o drzewach, ich rodzajach, poznaliśmy warstwową  budowę lasu, łańcuchy pokarmowe, także kierunki świata i obserwowaliśmy skąd wieje wiatr. Podziwialiśmy piękne jesienne krajobrazy i wsłuchiwaliśmy się w dźwięki lasu. 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości