E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Żywa lekcja historii PDF Drukuj Email

2 pażdziernika uczniowie klas IV wzięli udział w niecodziennej lekcji historii, która odbyła się w osadzie słowiańskiej w Stobiernej. Misją tej osady jest dostarczenie wiedzy i doświadczeń pozwalających zrozumieć życie, mentalność i tło historyczne naszych przodków-Słowian. Uczniowie najpierw zwiedzili gród, wysłuchali opowieści o kulturze naszych przodków, a następnie wzięli udział w warsztatach odlewniczych, garncarskich i archeologicznych. Warsztaty archeologiczne  prowadzone były przez archeologa, który pokazał uczestnikom metody pracy badaczy przeszłości. Podczas warsztatów garncarskich uczniowie poznali techniki wyrobu ceramiki oraz jej zdobienia, zaś warsztaty odlewnicze dostarczyły czwartoklasistom wiedzy o metodach odlewania przedmiotów. Zwieńczeniem zajęć był pokaz walk wojów słowiańskich oraz  ognisko integrujące zespoły klasowe.
                                                                                                 E. Babula
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości