E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Laureaci konkursu w Warszawie PDF Drukuj Email

 15 września 2017r. laureaci i uczestnicy konkursu „ Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” pod opieką m.in. p. Lidii Kutrybały uczestniczyli  w wycieczce do stolicy. W programie przewidziano wizytę w sejmie oraz zwiedzanie zabytków. Niezapomnianym wrażeniem dla 44- osobowej grupy było śledzenie obrad  i przysłuchiwanie się wystąpieniom posłów z różnych ugrupowań. Miłym zaskoczeniem była też informacja marszałka sejmu o tym , że na galerii przebywają uczniowie z Mielca , którzy obserwują głosowania.
  Pani poseł Krystyna Skowrońska , która od wielu już lat patronuje konkursowi i funduje główną nagrodę,  mimo bardzo napiętego harmonogramu, znalazła czas na to , aby pokazać niektóre ciekawe miejsca w sejmie , zjeść z uczestnikami wspólny obiad w sejmowej restauracji i wręczyć drobne upominki.
   Potem przyszła pora na spacer po Warszawie i zwiedzanie charakterystycznych miejsc stolicy – Powązek, Łazienek , Starego Miasta , które są drogie każdemu z nas. Wyjazd przyniósł wszystkim wiele niezwykłych wrażeń . Na długo w pamięci pozostaną - zaduma przed Grobem Nieznanego Żołnierza , krótkie spotkanie z aktorką p. Mają Komorowską , rozmowy przy pomniku Szopena i przy kolumnie Zygmunta, szukanie śladów przeszłości w teatrze na wodzie…

      LK
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości