E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Samorządy mają głos! PDF Drukuj Email


Już kolejny raz wzięlismy udział w ogólnopolskej akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej  ,,Samorządy mają głos". Jej celem jest wsparcie szkół w organizacji i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz samorządu uczniowskiego. Warunkiem udziału  w akcji jest przeprowadzenie wyborów zgodnie z zasadami i procedurami demokratycznymi. Szkoła zobowiązuje się zatem przeprowadzić wybory według następujacych zasad: bierne i czynne prawo wyborcze mają wszyscy uczniowie i uczennice, należy zadbać o to, aby wszystkie zasady i przebieg wyborów były jasne i przejrzyste, aby nie podważały zaufania do SU i wyborów w ogóle.
Jak co roku i tegoroczna kampania budziła wiele emocji. Kandydaci poprzez plakaty mogli zaprezentować siebie i swoje programy wyborcze. Okazją do bezpośredniego spotkania z wyborcami były debaty przedwyborcze, w których uczestniczyła dyrektor szkoły- pani Mirosława Wydro. Pani dyrektor przypomniała uczniom jak ważny czeka ich wybór, przypomniała bowiem jaka jest rola SU jako organu reprezentującego uczniów.
Wreszcie nadszedł dzień wyborów. Głosami uczniów na przewodniczących zostali wybrani:
Kacper Kłoda- szkoła podstawowa
Aleksandra Skoroś- gimnazjum
Gratulujemy i życzymy realizacji wszystkich postulatów.
                                                                                                         E. Babula, I. Stępień
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości