E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
ZNAKOMITY START LEKKOATLETÓW PDF Drukuj Email

Nowy roku szkolny rozpoczęliśmy od wspaniałego startu naszych lekkoatletów.

Deszcz, wiatr i niska temperatura nie przeszkodziły naszym zawodnikom i zawodniczkom w zdobyciu trzech medali w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się 21 września 2017 r. w Mielcu.Naszą szkołę reprezentowała skromna grupa czternastu uczniów. Wśród nich znaleźli się:
Aleksandra Skoroś kl. III b – pchnięcie kulą, Karolina Trela kl. III b- rzut oszczepem, Iga Leśniak kl. II a, Roksana Leśniak kl. II a – bieg na 100 m., Oliwia Gudz kl. VII – bieg na 600 m., Seweryn Kardyś kl. III b, Dawid Gromada kl. III b, Piotr Piskor kl. III a – pchnięcie kulą, Paweł Kasprzak kl. II a, Mateusz Latawiec kl. II a, Mateusz Kłoda kl. II a – bieg na 100 m., Mateusz Kozioł kl. II b – bieg na 300 m., Piotr Bauer kl. III a, Mikołaj Iwanow kl.II a – skok wzwyż.

         Pierwszy medal zdobyła Aleksandra Skoroś, która posyłając kulę  na odległość 7,90 m. uplasowała się na III miejscu podium. Do grona medalistów dołączyli nasi skoczkowie wzwyż, którzy zgarnęli aż dwa medale w tej konkurencji. Mikołaj Iwanow skokiem na wysokość 1,45 m. wywalczył srebrny medal a Piotr Bauer zwyciężył skokiem 1,55m.  i tym samym zapewnił sobie start w finale wojewódzkim, który odbędzie się już 27 września w Rzeszowie. Na wyróżnienie zasługuje również Karolina Trela, która w rzucie oszczepem weszła do ścisłego finału i ostatecznie zajęła IV miejsce.

Uczniów do zawodów przygotowywała p. Iwona Stępień, która również sprawowała nad nimi opiekę w dniu lekkoatletycznych zmagań.

 

 

                                                                                                                                     I.S

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości