E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
OKAZ PIERWSZEJ POMOCY DLA NAJMŁODSZYCH!! PDF Drukuj Email

20 czerwca 2017 grupa gimnazjalistów z klasy 2 b realizujących projekt „Pomagam i ratuję” pod opieką pana Mariusza Woźniaka urządziła pokaz pierwszej pomocy  dla uczniów klas trzecich i piątych naszej szkoły. Na początek zademonstrowano jak prawidłowo wezwać fachową pomoc a następnie krótką scenkę jak się zachować gdy spotkamy nieprzytomną osobę. Pokaz obejmował zarówno sytuację gdy poszkodowany oddycha jak i gdy poszkodowany nie oddycha oraz jak ułożyć go w pozycji bezpiecznej. Następnie każdy mógł spróbować pod bacznym okiem prowadzących resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie. Uczniowie po wyczerpujących ćwiczeniach otrzymały od swoich starszych kolegów pamiątkowe dyplomy „młodego ratownika” . Mamy nadzieję że wiedza zdobyta podczas pokazów przyda się naszym młodszym kolegom
Mariusz Woźniak

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości