E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Projekt edukacyjny „Niesamowity Leonardo da Vinci” PDF Drukuj Email

Uczennice klasy IIb Zespołu Szkół w Chorzelowie Klaudia Hyjek, Natalia Piechota, Paulina Płaza,  Natalia Niziołek, Karolina Trela realizowały projekt edukacyjny pt. „Niesamowity Leonardo da Vinci”. Pod opieką pani Elżbiety Pieróg i pani Lidii Kutrybały.
Głównym celem projektu było poszukiwanie informacji na temat życia i twórczości Leonarda da Vinci i jego wszechstronnych zainteresowań oraz tego, jak  jego wynalazki wpłynęły na jakość życia człowieka i rozwój nauk techniczno - przyrodniczych. 
Uczestniczki zapoznały się z analizą najpopularniejszych dzieł artysty: „Ostatnia wieczerza”, „Dama z gronostajem”, „Mona Lisa”; z projektami wybitnego twórcy m.in. machin wojennych, lotni, maszyny latającej, mostu, roweru, łodzi podwodnej, spadochronu, kombinezonu nurka, maszyny włókienniczej.
Wspólnie opracowały prezentacje multimedialne: „Niezwykłe życie  Leonarda da Vinci  i epoki, w której żył i tworzył”, „Dzieje przemysłu lotniczego  w Mielcu”, „Historia roweru w pigułce”. Wykonały plakaty i modele maszyn latających. Przygotowały wystawę i odegrały scenkę „W pracowni mistrza”.

EP.LK
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości