E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
X GMINNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ PDF Drukuj Email

6 czerwca w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Chorzelowie odbył się X Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej, w którym udział wzięli uczniowie ze szkól Gminy Mielec. Uczestnicy zaprezentowali się  na scenie z własnym akompaniamentem lub  playbackiem. W tej edycji w  jury zasiedli: p. K. Bik i p. M. Witek z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Mielcu,  p. S. Kania i p. A. Latawiec – lektor j. angielskiego z ZST w Mielcu.

Młodych ludzi powitali organizatorzy konkursu:  dyr ZS w Chorzelowie p. M. Wydro i dyr SOKiS w Chorzelowie p. D. Kieraś – Jędrychowska.  Atrakcyjne nagrody, w postaci elektronicznych gadżetów tj. słuchawki i bezprzewodowe ładowarki, jak co roku zostały ufundowane przez Gminę Mielec. Uroczyste wręczenie nagród uświetnił Wójt Gminy Mielec p. Józef Piątek.
Nasi uczniowie również zostali docenieni:
W kategorii szkoły podstawowe: I nagrodę otrzymała Martyna Gaj w piosence „I’m still standing” – Eltona Johna, a wyróżniona została Kamilla Totoń za piosenkę Cups - Anny Kendrick.
W kategorii gimnazja wyróżnienia otrzymały:  Amelia Sala oraz Wiktoria Zboch za Young and Beautiful – Iana del Rey. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem p. W. Ozgi.
W trakcie oczekiwania na werdykt uczestnicy nawiązywali nowe przyjaźnie oraz integrowali się przy słodkim poczęstunku, wymieniając poglądy na temat swoich muzycznych i językowych zainteresowań. Na zakończenie mogliśmy usłyszeć najlepsze nagrodzone wykonania.  Organizację konkursu koordynowała p. A. Czepiżak.
 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości