E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email


,,Gaudium in litteris est”


W dniu 7 czerwca w Instytucie Teologiczno- Pastoralnym w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty – Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017.
         Zaproszenie na tą uroczystość otrzymali: dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie pani Mirosława Wydro, dwukrotna laureatka konkursów: z matematyki i przyrody – uczennica  klasy VI a Szkoły Podstawowej Martyna Gaj oraz  przygotowujący ją nauczyciele: pani Barbara Durej i pani Jadwiga Korzec. Podczas uroczystości z udziałem wojewody pani Ewy Leniart oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani Małgorzaty Rauch zostały wręczone dyplomy i nagrody uczniom uzyskującym wybitne wyniki w  konkursach przedmiotowych tj. wielokrotnym laureatom i zwycięzcom. Wręczono również dyplomy dla przygotowujących ich nauczycieli.
           Ponadto 33 szkoły podstawowe oraz 30 gimnazjów z województwa podkarpackiego  uzyskało Certyfikat „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”. Certyfikat potwierdza szczególne warunki tworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
        W gronie wyróżnionych znalazła się również nasza szkoła, a Certyfikat ,,Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom” został przekazany na ręce pani dyrektor Mirosławy Wydro. Przyznane dyplomy, wyróżnienia i certyfikaty podkreślają rzetelną naukę i szczególny talent. Są także podziękowaniem dla dyrektorów szkół,  nauczycieli, rodziców, uczniów za trud mądrego wychowania i pomoc w rozpoznawaniu zdolności oraz inspirację do zdobywania nowej wiedzy.
Barbara Durej
Jadwiga Korzec

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości