E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
E-TWINNING DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH PDF Drukuj Email
W październiku br. uczniowie z kl. Ib i IIa Gimnazjum rozpoczęli realizację kolejnego projektu pt.  "Responsible entrepreneur", czyli  "Odpowiedzialny przedsiębiorca" w ramach programu edukacyjnego UE e-Twinning. Tym samym kontynuujemy współpracę z partnerskimi szkołami z Czech, Francji, Włoch i Niemiec. Głównym celem projektu jest poznanie i odkrycie w sobie cech prawdziwego przedsiębiorcy oraz zaprojektowanie międzynarodowych firm. Niektóre z zadań obejmują np.: napisanie business planu, opracowanie reklamy swoich produktów oraz zaplanowanie funduszy i finansowania swojej firmy. Wszystkie prace i zadania będą umieszczane na platformie edukacyjnej e-Twinning. Uczniowie będą poznawać nowe narzędzia multimedialne (tj. tworzenie prezentacji, e-booków, quizów, filmów) oraz korespondować w j. angielskim z uczniami ze szkół europejskich. Opiekunami projektu są: p.Katarzyna Machnik-Skalska i p. Agnieszka Czepiżak. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości