Plac zabaw PDF Drukuj Email
UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW DLA DZIECI

W piątek 15 października 2010r. na terenie Zespołu Szkół w Chorzelowie miało miejsce uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci. W obecności licznie zebranych gości wstęgę przecięli - dyrektor szkoły mgr Mirosława Wydro oraz sołtys wsi Chorzelów - Bronisław Występek.

Plac zabaw został ufundowany przez sołectwo w Chorzelowie i jest jedynym tego typu obiektem na terenie wioski. Nowoczesne elementy rozplanowano tak, aby dawały dzieciom przestrzeń do zabawy i jednocześnie zapewniały im bezpieczeństwo. Ze szkolnego placu zabaw korzystają nie tylko przedszkolaki z Zespołu Szkół, ale również najmłodsi mieszkańcy Chorzelowa, którzy w godzinach popołudniowych wspólnie z rodzicami przychodzą i bawią się na terenie nowo powstałego obiektu .