E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
PROJEKT E –TWINNING „MY GERMAN PENPALS” PDF Drukuj Email

PROJEKT  E –TWINNING „MY GERMAN PENPALS”

Od  grudnia 2015 rozpoczęła się długo przygotowana  współpraca z Gimnazjum w Dingolfing (miasteczko słynie z największych zakładów firmy BMW) w Niemczech.
W projekcie biorą w udział uczniowie kl. Ia i Ib naszego gimnazjum.  Jest to kolejny projekt multimedialny w ramach programu e-Twinning, który został zainicjowany podczas wrześniowego szkolenia  p. A. Czepiżak w La Manga, Hiszpania w ramach programu Erasmus + , mobilność  kadry edukacyjnej.  Uczniowie stworzyli już swoje profile, które zostały umieszczone na Padlecie, a następnie na stronie projektu (www.etwinning.com). Następnie uczniowie zapoznali się z informacjami o grupie niemieckiej i na ich podstawie opracowali quizy, sprawdzające wiedzę o ich rówieśnikach z Bawarii. Ponadto przygotowujemy się do opracowania e-booka o naszej szkole i regionie. Uczniowie prowadzą korespondencję i wykonują zadania w języku angielskim, a ci, którzy uczą się niemieckiego mają szansę również podszkolić drugi język. Opiekunem w kl. Ia  jest p. K. Machnik-Skalska.
A oto zdjęcia i  galeria prac wykonanych dotychczas w obu projektach programu e-Twinning: „Eu(You)roketing” (5 krajów) i „ My German penpals”.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości