E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
E-Twinning i lekcja z dziennikarzem PDF Drukuj Email

19 września miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Klasę III d odwiedził dziennikarz RDN Małopolska, aby przeprowadzić wywiad na temat zrealizowanego w ramach e-Twinning  projektu „Catch the beat”, który otrzymał odznakę jakości e-Label. Sam program nie jest jeszcze zbyt popularny w południowo-wschodniej Polsce, dlatego wzbudza ogromne zainteresowanie innych szkół, a odznaka przyznana została przez komisje europejskie e-Twinning: z Francji, Niemiec i Polski. Relacje i artykuły pojawiły się na stronie internetowej radia RDN oraz na portalu hej.mielec. Poza udzieleniem wywiadu, uczniowie mieli możliwość porozmawiania o blaskach i cieniach zawodu dziennikarza już pod kątem wyboru szkoły ponadgimnazjalnej oraz zapoznali się z tajnikami pracy w radiu i redagowania wywiadu.
 
Link do artykułu na w/w stronie internetowej:

http://www.hej.mielec.pl/miasto2/edukacja/art673,odznaka-e-twinning-label-dla-gimnazjum-w-chorzelowie-za-nowatorskie-metody-nauczania.html   
 
/AC/

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości