Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej PDF Drukuj Email

5th  ENGLISH SONG COMPETITION

6.06.2012r. na gościnnej scenie SOKiS-u w Chorzelowie odbył się V Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej zorganizowany przez p. Agnieszkę Czepiżak. Celem imprezy było doskonalenie znajomości języka angielskiego poprzez interpretację utworów lirycznych, wyłonienie talentów wokalnych i artystycznych, oraz integracja młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Mielec.
Konkurs odbył się dzięki życzliwości dyrektor SOKiS-u p. Doroty Kieraś - Jędrychowskiej, dyrektor Zespołu Szkół w Chorzelowie p. Mirosławie Wydro oraz przewodniczącej Rady Rodziców w Chorzelowie p. Agnieszce Brzozowskiej. Tradycyjnym już fundatorem nagród rzeczowych była Gmina Mielec.
W jury zasiadły panie: dr Aleksandra Klupś ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Mielcu oraz p. Agnieszka Brzozowska z Nauczycielskiego Kolegium języków Obcych w Mielcu.
Efektem prezentacji i przygotowań uczniów były nagrody, w postaci odtwarzaczy MP4 i MP3, pendrivy, książki oraz słodycze.
Wyróżnienia dla naszej szkoły zdobyły: Karolina i Wiktoria Ciejka, Paulina Krępa, Oliwia Bańka.
(op. p. Katarzyna Machnik-Skalska)
 Wszystkim uczestnikom V GKPA serdecznie gratulujemy i zapraszamy do muzyczno-językowych potyczek za rok!

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej

zobacz galerię