Najlepszy „Jeden z dwunastu- wiedzy ogólnej” PDF Drukuj Email

W dniu 31 maja 2012 roku odbył się turniej wiedzy o Ziemi i zdrowym odżywianiu w ramach realizacji programu edukacyjnego – trzymaj formę „Jeden z dwunastu” zorganizowany przez E. Pieróg i A. Korzeń. W potyczkach wzięło udział dwunastu uczniów z wszystkich klas gimnazjalnych. Po zaciekłej rywalizacji do finału przeszło troje uczniów (Marta Nawalany, Maciej Gałda, Rafał Chruściel). Pierwsze miejsce zajął Maciej Gałda. Finaliści zostali nagrodzeni książkami, a pozostali uczestnicy otrzymali bardzo dobre oceny z chemii i punkty z zachowania. Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy o wyżej wymienionej tematyce. Forma przeprowadzenia turnieju bardzo spodobała się uczestnikom. Gratulujemy zwycięzcom.
Oprac.EP