Jan Paweł II Ojcem pokolenia młodych PDF Drukuj Email

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie po raz pierwszy zorganizował powiatowy etap konkursu recytatorskiego poezji Karola Wojtyły „Jan Paweł II –Ojciec pokolenia młodych”. Konkurs odbył się 18 maja 2012r. W konkursie wzięli udział uczniowie z trzech gmin powiatu mieleckiego. Uczestnicy recytowali utwory Jana Pawła II w związku z pierwszą rocznicą beatyfikacji i 92 rocznicą urodzin Papieża Polaka. Komisja artystyczna w składzie: Jadwiga Klaus i Joanna Kruszyńska po wysłuchaniu prezentacji w dwóch kategoriach wiekowych (szkoła podstawowa i gimnazjum)przyznała nagrody. Główną nagrodę w kategorii wiekowej uczniów klas I-III gimnazjum otrzymała Karolina Ciejka uczennica kl. I gimnazjum. Karolina recytowała utwory: „Miłość mi wszystko wyjaśniła” i „Cierpienie”.
Karolinie gratulujemy,

AgaK