SUKCES W FINALE WOJEWÓDZKIM PDF Drukuj Email
W dniu 22.10.2011 w Przemyślu odbył się wojewódzki finał indywidualnych biegów przełajowych. Na starcie zameldowało się ok.1000 uczestników reprezentujących 25 powiatów /150 gmin/. Wśród nich znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły. Wielki sukces odniósł Grzegorz Świątek uczeń klasy Ic gimnazjum, który udowodnił, że stać go na równą walkę z zawodowcami /uczniami od kilku lat trenującymi w klubach sportowych/; w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce.
Słowa uznania należą się również Mateuszowi Ochalikowi z kl.VI SP, który pomimo prześladującego go w tym dniu szczególnego pecha /kłopoty zdrowotne, udział w karambolu/ nie załamał się i pokazał, że warto walczyć do końca. Zajęcie dalszej lokaty w zawodach tej rangi może być satysfakcjonujące i godne uznania.
zobacz galerię
Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w pracy
i podejmowaniu kolejnych wyzwań.