E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
W zdrowym ciele zdrowy duch !! PDF Drukuj Email
6 października klasa ósma wraz z opiekunami panią Marią Zięciną i panem Mariuszem Woźniakiem odbyli wycieczkę rowerową do Mielca. Celem naszej wycieczki oprócz aktywnego spędzenia czasu wolnego było ognisko integracyjne, które odbyło się na leśnym parkingu w Mielcu. W drodze powrotnej w celu schłodzenia organizmu udaliśmy się na lody do Zielonej Budki.   Trasa naszej wycieczki choć długa, bo przejechaliśmy ponad 20 km przebiegła nam bardzo przyjemnie. Do Chorzelowa wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i dumni z dystansu jaki udało nam się pokonać. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości