E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiegp PDF Drukuj Email
W naszej szkole 27.09.2023r. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego pod czujnym okiem komisji wyborczej. Wybory poprzedzone były tygodniową kampanią wyborczą. Każdy kandydat miał obowiązek przygotować prezentację multimedialna ze swoim programem wyborczym i pomysłami na urozmaicenie życie szkoły oraz plakaty wyborcze i ulotki.  
Wybory odbyły się w 78 września w środę w hali gimnastycznej od 9.00 do 10.35
Każda klasa zaczynając od klas czwartych była poproszona do oddania głosów. Zadbaliśmy o profesjonalnie przygotowany lokal wyborczy. Zorganizowaliśmy stół dla komisji, urnę oraz stanowiska do głosowania z parawanami, aby zapewnić tajność głosowania.
W dniu wyborów  na wyborców czekali członkowie komisji, którzy przez cały czas byli obecni podczas głosowania. Wydawali  karty do głosowania z nazwiskami kandydatów. Wyborcy  potwierdzali otrzymanie karty, składając podpis przy swoim nazwisku na liście wyborczej. Każdy z  wyborców mógł głosować tylko raz i otrzymał tylko jedną kartę do głosowania. Nie ma pomyłek. Komisja nie przyjmuje żadnych tłumaczeń, np. zaznaczyłem nie tego kandydata, którego chciałem. Wyborca wraz z kartą do głosowania zajął wyznaczone miejsce i na karcie do głosowania przy nazwisku kandydata którego popiera w  kwadracie stawia znak X.
Po zakończeniu wyborów podliczono głosy.
Przewodniczącą szkoły została Monica Memmola z klasy 8a
Zastępcą Przewodniczącej została Natalia Pazdro z klasy 7a
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości